چرخ اطلاعیه سهام عدالت عدالت جهانی سامانه سهام عدالت

چرخ: اطلاعیه سهام عدالت عدالت جهانی سامانه سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نکونام شکایت از آبی‌ها را به ای اف سی برد! ، دردسر بزرگ جهت استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ بیش از سه سال عدم پرداخت مطالبات جواد نکونام از سوی استقلال موجب شد تا این بازیکن شکایتش از این کلوب را که در فدراسیون فوتبال به جایی نرسیده

نکونام شکایت از آبی‌ها را به ای اف سی برد! ، دردسر بزرگ جهت استقلال

دردسر بزرگ جهت استقلال/ نکونام شکایت از آبی ها را به ای اف سی برد!

عبارات مهم : استقلال

جواد نکونام از استقلال به ای اف سی شکایت کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ بیش از سه سال عدم پرداخت مطالبات جواد نکونام از سوی استقلال موجب شد تا این بازیکن شکایتش از این کلوب را که در فدراسیون فوتبال به جایی نرسیده بود ، به ای اف سی ببرد. سال قبل و پیش از صدور مجوزهای حرفه ای استقلال در مکاتبه مسئولان وزارت ورزش با این تیم ، بخشید البته صمد مرفاوی از راه شکایت به ای اف سی توانست طلبش از تیم را بگیرد ولی حالا این بار و در شروع سال تازه که سخت گیری ها زیاد شده است است ، عدم پیگیری به این پرونده می تواند در مرحله بعدی لیگ قهرمانان ، در صورت افزایش آبی ها به جمع 4 تیم بالای منطقه غرب آسیا ، با مشکلی بزرگ روبرو شود. نکونام طلبی 600 میلیون تومانی از استقلال دارد که مربوط به سالی است که از این تیم جدا شد و به کویت رفت.

این یکی از تعهدات بی شماری است که صید شاه ماهی های فتح الله زاده روی دوش استقلال گذاشته هست. بمب هایی که آقای حاجی دوست داشت بترکاند. علی رغم نکونام ، مجتبی جباری به دادسرا مراجعه کرده و چک های فتح الله زاده را به اجرا گذاشته و از طریق حقوقی در پی دریافت حقوقش از این مدیر پیشین شده است و ترجیح می دهد استقلال این پول را از حساب بیت المال نپردازد!

نکونام شکایت از آبی‌ها را به ای اف سی برد! ، دردسر بزرگ جهت استقلال

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs