چرخ اطلاعیه سهام عدالت عدالت جهانی سامانه سهام عدالت

چرخ: اطلاعیه سهام عدالت عدالت جهانی سامانه سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل است / داورزنی

معاون قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل هست، گفت: وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‎ها بی طرف است. 

عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل است / داورزنی

داورزنی: عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل است

عبارات مهم : مهندسی

معاون قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل هست، گفت: وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‎ها بی طرف هست.

به گزارش مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی راجع به اتهام مهندسی شدن آرا به وسیله بعضی نامزدهای مغلوب یا تائید صلاحیت نشده در انتخابات فدراسیون تیر و کمان گفت: طرح عنوان مهندسی انتخابات، بحث باطلی است و متاسفانه از سوی نامزدهایی که مورد تائید مجمع قرار نگرفتند، مطرح می شود.

وی ادامه داد: وزارتخانه کاملا در عنوان انتخابات بی طرف است و شخصیت مجمع به عنوان بالاترین رکن تصمیم گیری مورد احترام و قبول همه باید باشد. اینکه فردی یا افرادی بعد از گزینش نشدن به وسیله مجمع ریاست فدراسیون ها، بحث مهندسی آرا را مطرح می کنند، اخلاقی نیست و نشانه همه باید کمک به ورزش باشد.

عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل است / داورزنی

معاون قهرمانی وزارت ورزش با اشاره به نقش نظارتی وزارت ورزش و جوانان در برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی اظهار داشت : توصیه جالب اینجاست کسی عنوان مهندسی در انتخابات تیر وکمان را مطرح می کند که در آنجا سمت نایب رئیسی داشته است و مورد اقبال هیات ها قرار نمی گیرد. همین فرد در یک انتخابات دیگر هم رای نمی آورد، بنابراین عدم مقبولیت او ارتباطی با وزارتخانه پیدا نمی کند.

داورزنی خاطرنشان کرد: ترکیب مجمع ریاست فدراسیون تیر و کمان و نمایندگان دستگاه های عضو مجمع، نماینده ورزشکاران و کلوب ها و … همگی عوض کردن نکرده بود و اعضا با آگاهی کامل در مجمع حاضر شدند و به نامزد مد نظر خود رای دادند. در همین مجمع دو نامزد دیگر مجموعا 15 رای داشتند جهت همین طرح اینگونه مباحث از سوی نامزد مغلوب یا فرد تائید صلاحیت نشده صحیح نیست. به آنها عرض می کنم به رای مجمع احترام بگذارید، تحمل باخت در انتخابات را داشته باشید و تجربیات خود را در اختیار رییس منتخب مجمع قرار دهید.

معاون قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه عنوان مهندسی انتخابات فدراسیون‎ها بحثی باطل هست، گفت: وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‎ها بی طرف است. 

واژه های کلیدی: مهندسی | داورزنی | انتخابات | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs