چرخ اطلاعیه سهام عدالت عدالت جهانی سامانه سهام عدالت

چرخ: اطلاعیه سهام عدالت عدالت جهانی سامانه سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث آدم‌ ربایی آخر 13 سال عاشقی

پسر عاشق پیشه که بعد از 13سال در شنیدن پاسخ مثبت از خانواده دختر مورد علاقه‌اش ناکام مانده بود برادر دختر جوان را ربود و با اسلحه به فوت ترساندن کرد.

آدم ربایی آخر 13 سال عاشقی

عبارات مهم : اسلحه

پسر عاشق پیشه که بعد از 13سال در شنیدن پاسخ مثبت از خانواده دختر مورد علاقه اش ناکام مانده بود برادر دختر جوان را ربود و با اسلحه به فوت ترساندن کرد.

به گزارش جام جم، اوایل شهریور امسال مردی جوان با پلیس 110 تماس گرفت و گفت: برادر همسرش به نام هومن در دام خواستگار سمج خواهر زنش به نام «امین» گرفتار شده است است.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد روشن شد امین و هومن داخل یک دستگاه پژو پرشیا با هم درگیر شده است اند و امین در حال ربودن برادر دختر مورد علاقه اش هست. با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد خودروی مورد نظر در یکی از خیابان های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی شد. ماموران به این ماشین ایست دادند ولی خواستگار سمج به محض رو به رو شدن با ماموران پلیس گریخت و تعقیب و گریز شروع شد. بعد از دقایقی تعقیب و گریز آخر امین30 ساله بازداشت شد.

آدم‌ ربایی آخر 13 سال عاشقی

هومن که از دست خواستگار خواهرش رها شده است بود به ماموران گفت: 13سال است که امین خواستگار خواهرم هست. او در این سال ها مدام جهت ما ایجاد مزاحمت کرده هست. چند بار از او شکایت کردیم ولی هر بار با وساطت خانواده اش ناچار شدیم از شکایت مان صرف نظر کنیم. این بار او با من قرار گذاشت. هنگامی که سر قرار رفتم به رویم اسلحه کشید و مرا ترساندن به فوت کرد.

من چون از قبل امین را می شناختم و می دانستم پسر خطرناکی هست، از شوهر خواهربزرگم خواسته بودم با ماشین و با فاصله از من سر قرار بیاید. او که متوجه درگیری ما داخل ماشین شده است بود با پلیس تماس گرفت و من از دست خواستگار سمج رها شدم.

پسر عاشق پیشه که بعد از 13سال در شنیدن پاسخ مثبت از خانواده دختر مورد علاقه‌اش ناکام مانده بود برادر دختر جوان را ربود و با اسلحه به فوت ترساندن کرد.

پلیس در بازرسی از امین یک سلاح و 9 فشنگ جنگی کشف کرد.

پسر عاشق پیشه دیروز در حالی که با قرار وثیقه سنگین آزاد شده است بود در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

تهدید به اسیدپاشی

آدم‌ ربایی آخر 13 سال عاشقی

در ابتدای این جلسه هومن رو به روی قضات ایستاد و گفت: 13 سال قبل امین همسایه مان بود. او دلباخته خواهرم شده است بود ولی چون خواهرم آن وقت کم سن بود و امین نیز نوجوان بود ما به هیچ عنوان به خواسته او اهمیت ندادیم. بعد از یک سال هم از محله مان در منطقه اوین به محله جدیدی رفتیم. سال 90 ماجرای خاطرخواهی جهت ما تمام شده است بود ولی از هنگامی که خواهرم یک دستگاه بنز خرید و چند بار به محله قدیمی مان رفت تا دوستان قدیمی اش را ببیند، بار دیگر مزاحمت های امین شروع شد.

وی ادامه داد: امین تصویرهای خواهرم را در صفحه اینستاگرامی منتشر کرده بود. حتی هنگامی که جهت مغازه طلا فروشی ام یک صفحه در اینترنت راه انداخته بودم او مدام برایم مزاحمت ایجاد می کرد. امین با ترفندهای متفاوت نشانی و شماره تلفن خواهر بزرگم و شوهرش را نیز پیدا کرد و مزاحم آنها هم می شد. او در این سال ها جهت این که خواهرم را به ازدواج راضی کند، بارها اعضای خانواده ما را ترساندن به اسیدپاشی کرده بود. امین آخرین بار به گوشی من زنگ زد و از من خواست به دره فرحزاد بروم. من هم از شوهر خواهرم خواستم با خودروی خودش پشت سر من بیاید. هنگامی که به دره فرحزاد رسیدم امین سوار ماشین شد و به رویم اسلحه کشید.او مرا ترساندن به فوت کرد. آنجا بود که شوهر خواهرم متوجه ماجرا شد و پلیس را مطلع کرد.ما از مزاحمت های امین خسته شده است ایم و حالا از او شکایت داریم.

پسر عاشق پیشه که بعد از 13سال در شنیدن پاسخ مثبت از خانواده دختر مورد علاقه‌اش ناکام مانده بود برادر دختر جوان را ربود و با اسلحه به فوت ترساندن کرد.

مزاحمت در فضای مجازی

سپس شوهر خواهر بزرگ هومن به عنوان دومین شاکی روبه روی قضات ایستاد. وی با اشاره به متهم گفت: این پسر آبروی من و خانواده ام را برده هست. او تصویرهای همسرم و شماره تلفن مرا در شبکه های مجازی پخش کرده هست. او با این کارش باعث شد همسرم که منشی مطب دکتر بود دیگر جرأت نداشته باشد از وحشت آبرویش به سر کار برود.

سه بار خودکشی کردم

آدم‌ ربایی آخر 13 سال عاشقی

سپس متهم در جایگاه ایستاد و منکر اتهاماتش شد. وی گفت: اتهام آدم ربایی را قبول ندارم ولی قبول دارم همراه خودم سلاح و فشنگ جنگی داشتم. من در منزل بودم که برادر دختر مورد علاقه ام با من تماس گرفت و قرار گذاشت. من که فکر می کردم آنها جهت ازدواج با شیرین راضی شده است اند سر قرار رفتم. ولی چون در این سال ها بارها از سوی هومن و خانواده اش تحقیر شده است و کتک خورده بودم، همراه خودم سلاح بردم.

وی ادامه داد: من در این 13 سال که عاشق شیرین بودم سه بار دست به خودکشی زدم. حتی آثار بریدگی رگ دستم نیز هنوز مشخص هست. آن روز هم با خودم سلاح بردم تا اگر برادر شیرین بار دیگر مرا کتک زد، خودم را بکشم و از این زندگی خلاص شوم.

وی در پاسخ به پرسش قاضی راجع به این که سلاح را چطور تهیه کرده بودی، پاسخ داد: چند سال قبل می خواستم اسلحه شکاری با مجوز بخرم ولی بعد از مدتی از دوستم خواستم برایم اسلحه جنگی تهیه کند. من جهت خودکشی سلاح تهیه کرده بودم. باور کنید من قصد کشتن برادر دختر مورد علاقه ام را نداشتم. من 13سال است که عاشق شیرین هستم.

با آخر دفاعیات متهم عاشق پیشه، هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

واژه های کلیدی: اسلحه | ماشین | خانواده | خواستگار | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs